اخبار مهم
اتحاديه املاك تبريز
همکاری اداره کل پست با ثبت نام کنندگان گاز مایع

به اطلاع می رساند پیرو نامه اداره کل پست استان آذربایجانشرقی ، اداره مطبوع آمادگی دارد در خصوص ثبت نام درخواست کنندگان مایع اصناف و کسبه مشمول در سامانه درخواست فرآورده های نفتی newtejaratasan.niopdc.ir همکاری نماید.


 
نقل و انتقال اراضی نواحی صنعتی

بدینوسیله باطلاع کلیه مشاورین املاک می رساند هرگونه نقل و انتقال اراضی نواحی صنعتی بدون اخذ مجوزهای لازم از شرکت شهرک های صنعتی ممنوع می باشد.


 
راهبر شغلی

راهبر شغلی یک فرد حقیقی یا حقوقثی هست که با ارائه آموزش های لازم به مددجویان علاقه مند و با مساعدت در خرید ملزومات و تجهیزات طرح که با مبلغ  وام پرداخت شده به مددجو انجام میگیرد مقدمات کسب و کار را فراهم نموده و با بازدیدهای ادواری و نظارت بر فرایند تولید ، محصول نهایی را تولید کرده و در انتها راهبر شغلی یا خودش محصول تولید شده را میخرد یا به فروش و بازاریابی محصول مساعدت میکند ونهایتاً هر دو از قرارداد منعقد شده فی مابین منتفع میگردند.


 
مستثنی شدن اخذ تسهیلات مربوط به کرونا از محدودیتهای متعارف بانکی

به استناد نامه شماره 59315 مورخ 99/7/6 اتاق اصناف مرکز آذربایجانشرقی با توجه به ابلاغیه شماره 68431 مورخ 99/6/19 معاون محترم اقتصادی رئیس جمهوری به موجب مفاد بند (2) مصوبات سی وسومین جلسه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا ( موضوع ابلاغ شماره 57286 مورخ 99/5/25)، دارندگان چک برگشتی شامل وام گیرندگان ، ضامنین و ذینفعان اخذ تسهیلات مربوط به کرونا از تمامی محدودیتهای متعارف در اعطای تسهیلات بانکی از تاریخ 98/12/1 مستثنی خواهند بود.


 
ممنوعیت خرید و فروش در پلاک 1002 بخش 9 تبریز

به اطلاع کلیه مشاورین املاک می رساند هرگونه خرید و فروش و انتقال اراضی به هر شکل ممکن در پلاک 1002 واقع در بخش 9 تبریز که اراضی ملی (مشهور به اراضی استانداری و جامعه اسلامی کارگران) که متعلق به دولت می باشد ، ممنوع می باشد. 


 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

اطلاعات تماس

تبریز خیابان  کوچه باغ، خیابان قطران شمالی، میدان شهاب، طبقه سوم

تلفن هاي اتحاديه : 34422753
فاکس:34390988


ایمیل:info@amlaktabriz.ir

حدیث روز

امام سجاد (ع) فرمودند:

المؤمنُ مِن دُعائهِ ‏على ثلاثٍ: إمّا أن يُدَّخَرَ لَهُ، و إمّا أن يُعَجَّلَ لَهُ، و إمّا أن يُدْفَعَ عَنهُ بَلاءٌ يُريدُ أن يُصِيبَهُ؛

دعاى مؤمن از سه حال خارج نيست:
يا برايش ذخيره مى‏ گردد،
يا در دنيا برآورده مى‏ شود،
يا بلايى را كه مى‏ خواهد به او برسد، دفع مى ‏شود.
تحف العقول، ص 280