اتحاديه املاك تبريز
برگزاری مناقصات از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت - ستاد

بدینوسیله به اطلاع می رساند کلیه دستگاههای مشمول قانون برگزاری مناقصات مکلفند معاملات خود اعم از معاملات کوچک ، متوسط و بزرگ را از طریق سامانه تدارکات  الکترونیکی دولت - ستاد به انجام رسانند.


 
لیست موسسات مجاز داوری

بدینوسیله به اطلاع مشاورین املاک محترم می رساند با توجه به لزوم معرفی داور در قراردادها، می توانید از لیست ذیل بعنوان داور استفاده نمائید.

 
کمک به زلزله زدگان استان کرمانشاه

بدینوسیله به اطلاع اعضاء محترم مشاورین املاک می رساند ، شماره حساب 0102073629006 بنام اتاق اصناف تبریز ، جهت جمع آوری کمک های نقدی به هموطنان زلزله زده کرمانشاه اختصاص یافته است .


 
عقد قرارداد با سفارتخانه ها و یا عناصر دیپلماتیک

بدینوسیله به اطلاع کلیه مشاورین املاک محترم شهرستان تبریز می رساند قبل از عقد هرگونه قرارداد اجاره ، رهن یا خرید و فروش املاک با سفارتخانه ها و یا عناصر دیپلماتیک مراتب را با فوریت به پلیس نظارت بر اماکن ناجا اعلام نمایند.

 
ثبت صورتحساب فروش

آئین نامه اجرائی تبصره 2 ماده 169 اصلاحی قانون مالیات های مستقیم

ماده ۱۵- عدم نصب یا عدم استفاده از سامانه صندوق فروشگاهی یا عدم ثبت صورتحساب خرید و فروش، موجب تعلق جریمه­ ای معادل دو درصد فروش خواهد بود. مأخذ محاسبه جریمه، آن بخش از فروشی خواهد بود که عملیات آن در سامانه صندوق فروش ثبت نشده و یا اطلاعات آن در اختیار سازمان قرار نگرفته است.


 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

اطلاعات تماس

تبریز خیابان  کوچه باغ، خیابان قطران شمالی، میدان شهاب، طبقه سوم

تلفن هاي اتحاديه : 34422753
فاکس:34390988


ایمیل:info@amlaktabriz.ir

حدیث روز

امام سجاد (ع) فرمودند:

المؤمنُ مِن دُعائهِ ‏على ثلاثٍ: إمّا أن يُدَّخَرَ لَهُ، و إمّا أن يُعَجَّلَ لَهُ، و إمّا أن يُدْفَعَ عَنهُ بَلاءٌ يُريدُ أن يُصِيبَهُ؛

دعاى مؤمن از سه حال خارج نيست:
يا برايش ذخيره مى‏ گردد،
يا در دنيا برآورده مى‏ شود،
يا بلايى را كه مى‏ خواهد به او برسد، دفع مى ‏شود.
تحف العقول، ص 280